PostHeaderIcon Sylwestrowe kreacje

Sylwestrowa sukienkaNoc sylwestrowa jest jedną z najbardziej wyjątkowych nocy w roku. Mówi się, że człowiek uczestniczy w trzech wielkich balach w swoim życiu: na studniówce, na własnym weselu i na pierwszym balu sylwestrowym. Z roku na roku projektanci czy styliści proponują nowe wzory kreacji sylwestrowych, dzięki czemu jest w czym wybierać. Wybierając kreację sylwestrową, należy rozpatrzyć kilka podstawowych założeń. Wybór odpowiedniej sukienki trzeba uzależnić od rodzaju zabawy sylwestrowej: inną kupimy na bal przebierańców, inną na elegancki bal, a jeszcze inną kreację dobierzemy na imprezę w niewielkim gronie. Po drugie, należy zainwestować w taką suknię, w której będziemy czuć się pięknie i wygodnie. Po trzecie, warto rozejrzeć się i zainteresować najnowszymi trendami wśród kreacji sylwestrowych, makijażu czy też fryzur. Bo wszystkie te elementy muszą ze sobą współgrać i razem muszą tworzyć idealny wygląd sylwestrowy.

Każda kobieta na balu sylwestrowym chce czuć się wyjątkowo jak księżniczka. Bardzo modne tej zimy mają być kreacje sylwestrowe ozdabiane dużą ilością koronek, falban, ze zdobionymi rękawami i dołem sukni. Wszystko to wygląda bardzo wykwintnie i sprawia wrażenie balowej sukni księżniczki z bajki. Najmodniejsze kolory? Właściwie każdy. Najważniejsze, aby pozostałe dodatki tworzyły integralną całość i wszystko do siebie pasowało. Równie modne są złote suknie długie aż do ziemi, dopasowane do figury i opinające kształty. Do złotego koloru świetnie będą wyglądać czerwone lub granatowe dodatki: buty, torebka, biżuteria, marynarka lub inne okrycie wierzchnie na delikatną sukienkę.

Nadal modne mają być dwuczęściowe suknie złożone z gorsetu i balowej spódnicy. Wielu osobom kojarzą się one ze studniówką, bo swego czasu robiły furorę na balach maturalnych. Teraz modniejsze są bardziej zwiewne sukienki, jednoczęściowe. Ale gorset i spódnica idealnie nadają się dla pań, które chcą podkreślić swoje kobiece kształty i wyeksponować biust. Taki zestaw nadaje się świetnie dla pań, które chciałyby ukryć swoje niedoskonałości lub po prostu będą się lepiej czuły w tak skrojonej sukni. Nie wszystkim kobietom taki rodzaj kreacji opowiada, bo uważają ją za niewygodną, ale to już kwestia osobistego odczucia. Pewnym jest, że suknia złożona z gorsetu i szerokiej spódnicy będzie wyglądać bardzo elegancko i z pewnością nada się na wykwintny bal.

Obok sukni zdobionych falbankami, cekinami czy koronkami, modne będą również suknie proste: tradycyjne małe czarne lub równie klasyczne czerwone suknie. Czerwone i czarne sukienki są bardzo eleganckie, a ich ogromną zaletą jest praktyczność. Mogą być długie lub krótkie, właściwie jest to obojętne, najważniejsze, żebyśmy czuły się w nich wygodnie, pięknie i wyjątkowo. Nawet jeśliSukienka na sylwestra kupimy jedną z nich z myślą o zabawie sylwestrowej, z pewnością jeszcze nie raz założymy ją na inne okazje. Wystarczy dodać marynarkę, delikatny kardigan, białą bluzkę i już mamy zestaw na wyjście do teatru, filharmonii lub na uroczystą kolację. Czerwone i czarne suknie są zawsze modne, niezależnie od zmieniających się trendów.

Ostatnio paniom bardzo podobają się suknie w stylu indyjskim. Mowa nie tylko o kolorach i ornamentyce indyjskiej, ale również o kroju. Sukienki przypominają sari, są jednak wykonywane z innych materiałów, głównie połyskujących i są ozdabiane złotymi lub srebrnymi wzorami. Świetnie pasuje do nich duża biżuteria: duże kolczyki, broszki, ale przede wszystkim duże, rzucające się w oczy, bransolety.

Na czas sylwestra i karnawału każda kobieta powinna mieć swoją sukienkę, która sprawi, że wszystkie zabawy sylwestrowe i karnawałowe będą niezapomniane.